English Pусский



יצירת קשר

הסניף הראשי:
בהדרכת סנסאי עודד פרידמן,
מאמן קרטה בכיר
חגורה שחורה דאן 8

מרכז קהילתי בית אבא חושי
רח' אבא הלל סילבר 71
נווה שאנן, חיפה
טלפונים:
050-8671900



 

תוצאות תחרות בוגרים 2014 
 

קאטה בנות גילאי 12-15

שם

מקום

דוג'ו

רוני יהודה

I

בית אבא חושי

אורית פלדמן

II

בית אבא חושי

אבלינה אלכסניצר

III

בת גלים

דנה קופריאנוב

III

מתנ"ס הורדים


איפון קומיטה בנות גילאי12-15

שם

מקום

דוג'ו

אורית פלדמן

I

בית אבא חושי

דנה קופריאנוב

II

מתנ"ס הורדים

רוני יהודה III בית אבא חושי
אבלינה אלכסניצר III בת גלים


קאטה בנות גילאי 15-18

שם

מקום

דוג'ו

טלי גורבנוס

I

בית אבא חושי

אולגה שפירו

II

בית הספר הרצל

שחר גיגי III בית אבא חושי


קרבות בנות גילאי 15-18

שם

מקום

דוג'ו

אולגה שפירו

I

בית הספר הרצל

שחר גיגי

II

בית אבא חושי


קאטה בנות גילאי 18+

שם

מקום

דוג'ו

רחל שלומי

I

בית אבא חושי

רותם פרידמן

II

בית אבא חושי


קאטה בוגרות

שם

מקום

דוג'ו

גילה ימפולסקי

I

בית אבא חושי

אלכסנדרה רודוי

II

בית אבא חושי

אורנה קירשטיין

III

בית הספר הרצל

אסיה צ'יירסקי

III

בית אבא חושי


איפון קומיטה בוגרות

שם

מקום

דוג'ו

עדנה פרידמן

I

בית אבא חושי

אלכסנדרה רודוי

II

בית אבא חושי

אסיה צ'יירסקי

III

בית אבא חושי

גילה ימפולסקי

III

בית אבא חושי


קאטה בנים גילאי 12-14

שם

מקום

דוג'ו

גיא בן עזרא

I

בית ספר הרצל

אחינועם ברבי

II

בית אבא חושי

שחר בלומנפלד

III

מתנ"ס הורדים

שי דרעי III בית אבא חושי


קרבות בנים גילאי 12-14

שם

מקום

דוג'ו

גיא בן עזרא

I

בית ספר הרצל

שחר בלומנפלד

II

מתנ"ס הורדים

שי דרעי

III

בית אבא חושי

אחינועם ברבי III בית אבא חושי


קאטה בנים גילאי 14-16

שם

מקום

דוג'ו

רועי פרידמן

I

בית אבא חושי

נועם ענתבי

II

מתנ"ס הורדים

אבירם ענבר

III

בית הספר הרצל

דניאל נחמיאס

III

טירת הכרמל


קרבות בנים גילאי 14-16

שם

מקום

דוג'ו

רועי פרידמן

I

בית אבא חושי

דניאל כהן

II

בית אבא חושי

נועם ענתבי

III

מתנ"ס הורדים


קאטה בנים גילאי 16-18

שם

מקום

דוג'ו

עומר בן עזרא

I

מתנ"ס הורדים

 

קאטה בנים גילאי 18+

שם

מקום

דוג'ו

גל פרידמן

I

בית אבא חושי

אלכס גאס

II

בית הספר הרצל

מור שמאי

III

טירת הכרמל

עומר חיימוביץ'

III

בית הספר הרצל


קרבות בנים גילאי 18+

שם

מקום

דוג'ו

גל פרידמן

I

בית אבא חושי

מור שמאי

II

טירת הכרמל

רועי ירדן

III

בית ספר אלוןגבעתיים

עומר בן עזרא

III

מתנ"ס הורדים


קאטה בוגרים צבעוניות

שם

מקום

דוג'ו

אלכס דבינסקי

I

הוד הכרמל

איגור צ'יירסקי

II

בית אבא חושי

זאב מלקביץ'

III

הוד הכרמל

פיטר ברייטמן

III

בית אבא חושי


איפון קומיטה בוגרים צבעוניות

שם

מקום

דוג'ו

איגור צ'יירסקי

I

בית אבא חושי

אלכס דבינסקי

II

הוד הכרמל

פיטר ברייטמן

III

בית אבא חושי

זאב מלקביץ'

III

הוד הכרמל


קאטה בוגרים מתקדמים

שם

מקום

דוג'ו

גבי ויינשטיין

I

בית אבא חושי

אייל יהודה

II

בית אבא חושי

מרצ'ל אלנבוגן

III

בית אבא חושי

ארז חנינא

III

בית אבא חושי


איפון קומיטה בוגרים מתקדמים

שם

מקום

דוג'ו

אייל יהודה

I

בית אבא חושי

מרצ'ל אלנבוגן

II

בית אבא חושי

טל ניר

III

בית הספר הרצל

גבי ויינשטיין III בית אבא חושי


קאטה קבוצתית 12-18

מתחרים

מקום

דוג'ו

בועז ימפולסקי

עילי לאופר

שי דרעי

I

בית אבא חושי

איתי בלומנפלד

דנה קופריאנוב

תומר בלסקי

II

מתנ"ס הורדים

איתי קובץ'

רז מרדכי

שחר בלומנפלד

III

בית הספר הרצל


קאטה קבוצתית 18+

מתחרים מקום דוג'ו
אלכסנדר ער
עומר בן עזרא
עומר חיימוביץ'
I בית הספר הרצל
רחל שלומי
רועי פרידמן
רותם פרידמן
II בית אבא חושי
טלי גורבנוס
רוני יהודה
שחר גיגי
III בית אבא חושי



בית הספר היוקרתי לקרטה והגנה עצמית בהדרכת עודד פרידמן | טלפון 050-8671900 | www.shotokan-ryu.co.il
 

לייבסיטי - בניית אתרים