English Pусский



יצירת קשר

הסניף הראשי:
בהדרכת סנסאי עודד פרידמן,
מאמן קרטה בכיר
חגורה שחורה דאן 8

מרכז קהילתי בית אבא חושי
רח' אבא הלל סילבר 71
נווה שאנן, חיפה
טלפונים:
050-8671900



 

תוצאות תחרות בוגרים 2013 
 

קאטה בנות גילאי 12-15

שם

מקום

דוג'ו

אולגה שפירו

I

בית הספר הרצל

רוני יהודה

II

בית אבא חושי

יעל משאלי

III

בית הספר אלון – גבעתיים


קאטה בנות גילאי 18+

שם

מקום

דוג'ו

רותם פרידמן

I

בית אבא חושי

גוני אידן

II

בית אבא חושי

שרי גור III בית אבא חושי


איפון קומיטה בנות גילאי 12-15

שם

מקום

דוג'ו

אולגה שפירו

I

בית הספר הרצל

רוני יהודה

II

בית אבא חושי

יעל משאלי III בית הספר אלון – גבעתיים


קרבות בנות 18+

שם

מקום

דוג'ו

מור אליה

I

טירת הכרמל

שרי גור

II

בית אבא חושי

קטיה טימושונוב

III

בית הספר הרצל

אולגה

III

מתנ"ס הורדים


קאטה צבעוניות בוגרות

שם

מקום

דוג'ו

אלכסנדרה רודוי

I

בית אבא חושי

אווה למן

II

הוד הכרמל

אורנה קירשטיין

III

בית הספר הרצל

אסיה צ'יירסקי

III

בית אבא חושי


איפון קומיטה צבעוניות בוגרות

שם

מקום

דוג'ו

אלכסנדרה רודוי

I

בית אבא חושי

אורנה קירשטיין

II

בית הספר הרצל

אסיה צ'יירסקי

III

בית אבא חושי

אווה למן

III

הוד הכרמל


קאטה בנים גילאי 12-15

שם

מקום

דוג'ו

נועם ענתבי

I

מתנ"ס הורדים

רועי פרידמן

II

בית אבא חושי

יואב אדלשטיין

III

בית אבא חושי

גיא בן עזרא

III

מתנ"ס הורדים


קרבות בנים גילאי 12-14

שם

מקום

דוג'ו

נועם ענתבי

I

בית ספר הרצל

אביאל נחמיאס

II

בית אבא חושי

שחר בלומנפלד

III

בית הספר הרצל

גיא בן עזרא III מתנ"ס הורדים


קאטה בנים גילאי 15-18

שם

מקום

דוג'ו

עומר בן עזרא

I

מתנ"ס הורדים

אלכסנדר ער

II

בית הספר הרצל

שמרון בלום

III

בית אבא חושי

מור שמאי III טירת הכרמל


קרבות בנים גילאי 14-16

שם

מקום

דוג'ו

עומר בן עזרא

I

מתנ"ס הורדים

רועי פרידמן

II

בית אבא חושי

גל צפדיה

III

בית נגלר

יואב אדלשטיין

III

בית אבא חושי


קרבות בנים גילאי 16-18

שם

מקום

דוג'ו

מור שמאי

I

טירת הכרמל

אלכסנדר ער

II

בית הספר הרצל

שמרון בלום

III

בית אבא חושי


קאטה בנים גילאי 18+

שם

מקום

דוג'ו

גל פרידמן

I

בית אבא חושי

עומר כהן

II

בית הספר הרצל

גיא אללוף

III

בית אבא חושי

דן אללנבוגן

III

מתנ"ס הורדים


קרבות בנים גילאי 18+

שם

מקום

דוג'ו

גל פרידמן

I

בית אבא חושי

נחום אזיזוב

II

בית נגלר

לירן אייזק III בית אבא חושי
רועי ירדן III בית הספר אלון – גבעתיים


קאטה צבעוניות בוגרים

שם

מקום

דוג'ו

ולדימיר בר-לוקיאנוב

I

בית הספר הרצל

גבי ויינשטיין

II

בית אבא חושי

איגור צ'יירסקי

III

בית אבא חושי

איגור לבטוב

III

הוד הכרמל


איפון קומיטה צבעוניות בוגרים

שם

מקום

דוג'ו

גבי ויינשטיין

I

בית אבא חושי

מוטי מרקו

II

בית אבא חושי

אלכס דבינסקי

III

הוד הכרמל

איגור לבטוב

III

הוד הכרמל


קאטה מתדקמים בוגרים

שם

מקום

דוג'ו

מרצ'ל אלנבוגן

I

בית אבא חושי

ארז חנינא

II

בית אבא חושי

מיכאל ברשינסקי

III

בית אבא חושי

אייל יהודה

III

בית אבא חושי


איפון קומיטה מתדקמים בוגרים

שם

מקום

דוג'ו

אייל יהודה

I

בית אבא חושי

מרצ'ל אלנבוגן

II

בית אבא חושי

נדב שרגאי

III

בית אבא חושי

יחיאל קורץ

III

בית אבא חושי

 

קאטה קבוצתית

מתחרים

מקום

דוג'ו

 


 

I

טירת הכרמל

גיל חיימוביץ'

דן אלנבוגן

עומר בן עזרא

II

מתנ"ס הורדים

קטיה טימושונוב

אביאל נחמיאס

גיא בן עזרא

III

מתנ"ס הורדים

 חזרה לדף תוצאות תחרויות

בית הספר היוקרתי לקרטה והגנה עצמית בהדרכת עודד פרידמן | טלפון 050-8671900 | www.shotokan-ryu.co.il
 

לייבסיטי - בניית אתרים